Oblíbené

16.05.2024

Dnes má svátek Přemysl a zítra Aneta

Hokejisté Litvínova si vyšlápli na suveréna letošního ročníku Tipsport extraligy pražskou Spartu a před vlastním publikem ji v rámci 47. kola zdolali 3:2 po samostatných nájezdech. Holešovický celek si připsal čtvrtou venkovní porážku za sebou. Dařilo se i Zlínu, který zvítězil na ledě Vítkovic 5:2. Berani zaznamenali třetí výhru v řadě a předstihli Ostravany v tabulce. Brno hraje v průběhu třetí třetiny s Hradcem Králové v 1:1. O vyrovnání se postaral na začátku třetí třetiny Jan Hruška. Všechny zápasy můžete v podrobných on-line reportážích sledovat na Sport.cz.
Averz: Zprávy Sport HOKEJ ON-LINE: Litvínov udolal Spartu v nájezdech. Brno srovnalo s Hradcem, Zlín uspěl ve Vítkovicích